Hakkımızda

Neva Global Grup A.Ş


1989 Yılından günümüze kadar sektörde her zaman ilkleri gerçekleştiren,firmamızın uzun yıllar boyunca edindiği bilgi birikimi ve tecrübeleri ışığında,araştırmacı ve yatırımcı yapısıyla İstanbul/Esenyurt bölgesinde 12.000 metre karelik alan üzerinde faliyet göstermektedir.

Yurt içinde,yerel ve ulusal marketlerle çalışan firmamız,bunun yanı sıra uluslar arası pazarda da her geçen gün pazarlama ağını genişletmekte olup Amerika,İngiltere,Fransa, Avrupa,Türkiye cumhuriyetler, ve Ortadoğu bölgelerine doğrudan ihracat yapmaktadır.

Neva Global Grup A.Ş. Islak mendil, sıvı deterjan ve Ambalaj gurubu ürun yelpazesine sahiptir.


Neva Global Grup A.Ş. en önemli vazgeçilmez olgu,müşteri memnuniyeti üzerine kurulu müşteri ilişkileri ve satış sonrası hizmettir.Bu sebeplede siparişten teslimata kadar müşteri iliskilerine özen göstermektedir.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ışığında elde ettiği güvenilirliği her türlü şartlarda muhafaza eden Neva Global Grup A.Ş bundan sonra aynı hassasiyet içerisinde olacaktır.

Neva Global Grup A.Ş.Toplumsal sorumluluklarımızı unutmadan kendini sürekli yenilenerek,şirketimizi müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezdinde her zaman tercih edilir kılmak için daha çok çalışacaktır.Vizyon


Neva Global Grup olarak;Vizyonumuz
Ülkemize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesinden güç alarak sektöründe dünyanın tercih edilen firmalarından olmak.


Misyon


Neva Global Grup olarak Misyonumuz;
Karlılık, verimlilik ve etkinlik esasları çerçevesinde dünya ile rekabet edebilecek ürün kalitesine ve standardizasyonuna ulaşmak, etkin ve verimli kaynak yönetimi için sürekli iyileştirme faaliyetlerini sürdürmek.

Sahip olduğumuz geçmişimizden köklerimizden güç alarak; modern bilgi ve teknoloji ile , profesyonel yönetim anlayışına sahip uzman kadromuzla üretimi en kaliteli şekilde yapmak, ürünlerimizin müşterilere en kısa sürede ulaşımını sağlayacak satış ve sevkiyat ağını kurmaktır.

10+


Ülkeye İhracat

100Ton +


Üretim Kapasitesi

12bin m2


Üretim Tesisi

300+


Personel Sayısı

Markalarımız